Monika, utalentowana tancerka i choreografka musicali, ma wszystko - sławę, pozycję i w miarę ustabilizowane życie. W miarę, bo kiedy na jej drodze staje dwóch mężczyzn z przeszłości, dotąd zakorzenione wartości, takie jak uczciwość, szacunek i prawda, tracą na znaczeniu.

Lawirowanie pomiędzy spokojnym i wyrozumiałym Markiem a bawidamkiem Maciejem, nastawionym na spełnianie własnych zachcianek, doprowadzi bohaterkę do wielu życiowych zakrętów, z których z trudnością będzie musiała wrócić na właściwe tory.

Wszystko się zmienia, gdy Monika wpada w zastawione przez przeznaczenie sidła - jeden z mężczyzn ulega wypadkowi i zostaje w jego wyniku oszpecony, a drugi nie chce słyszeć o założeniu rodziny. Na kogo będzie mogła liczyć, kiedy i ją dotknie osobista tragedia? Który z nich pomoże jej w walce z depresją? Kogo pokocha na tyle, by odmienić swój los?

To opowieść o niekoniecznie słusznych wyborach. O pragnieniu życia jak w bajce z zakończeniem "długo i szczęśliwie", jeśli takowe w ogóle jest możliwe. O walce pomiędzy tym, co właściwe, a tym, co pożądane.


  • oprawa: miękka ze skrzydełkami
  • format: 135 × 208 mm
  • liczba stron: 360
  • premiera: 16 lutego 2023

Wydawnictwo Videograf S.A.

Ela Downarowicz All Rights Reserved.

Tomasz Kolasa tel.: 600 992 272